Ekonomiškiausi Delonghi kavos aparatų modeliai

Šiandien įmonės gaminančios vienokius ar kitokius prietaisus yra skaičiuojamos tūkstančiais. Iš tokios gausos įmonių, ko gero, būtų sunku rasti organizaciją, kuri nesistengtų savo pirkėjams pasiūlyti naujų gaminių. Nauji produktai yra kuriami bei pristatomi pirkėjams dėl pačių įvairiausių priežasčių. Pagrindinės priežastys, kodėl tai yra daroma, yra dvi: įmonė siekia pateisinti savo pirkėjų lūkesčius, be to, norime tobulinti savo produkciją, o naujas gaminys – puikus būdas, padedantis pasiekti abu šiuos tikslus. Ne išimtis yra ir Delonghi įmonė, kuri ilgus metus gamina kokybiškus ir patikimus kavos aparatus. Reguliariai ši įmonė savo klientams pateikia naujovių, kurios leidžia tobulėti įmonei bei patenkinti klientų poreikius. Na, o kokie šios įmonės siūlomi kavos aparatai tiktų žmonėms, ieškantiems ekonomiškiausio varianto?

Delonghi EC 152 CD

delonghi ec 152

Tai ypač nedidelis, tik 3 kg kilogramus sveriantis kavos aparatas. Nors šis Delonghi gaminys yra išties mažas, reikia pabrėžti, jog jis geba paruošti ypatingo gardumo kavą. Dėl nedidelio svorio kavos aparatą nesunku perkelti iš vienos vietos, o dėl mažų matmenų šis kavai ruošti skirtas aparatas puikiai ras savo vietą net ir ankštoje patalpoje. Gaminys turi 1 l vandens talpą, kapučino sistemą, yra galimybė reguliuoti garo kiekį. Galima gaminti du puodelius kavos vienu metu. Maža to, šis kavos aparatas visada palaiko reikiamą vandens temperatūrą, tad kavą galima ruošti iš karto.

Delonghi Eco 310

DeLonghi ECO 310

Vienas svarbiausių dalykų, kurį yra būtina paminėti kalbant apie šį prietaisą yra tas, jog Delonghi ECO 310 gaminys pasižymi išskirtine išvaizda bei originaliu dizainu. Maža to, galima rinktis iš skirtingų spalvų, tad tikrai rasite labiausiai jums tinkantį. Balta, raudona, juoda ar žydra – rinkitės tą, kuri labiausiai patinka ar gali puikiai papildyti jūsų namų spalvinę gamą. Puikios išvaizdos kavos aparatas ne tik nudžiugins skania kava bet kuriuo paros metu, bet ir papuoš jūsų namus. O galbūt turite giminaičių ar draugų, kurie dievina kavą bei puikiai atrodančius buitinius prietaisus? Tuomet šis kavos aparatas yra geriausia dovana. Dar didesnį komfortą suteikia kavos puodelius pašildantis pagrindas. Šie kavai gaminti skirti prietaisai yra ypatingi dar ir tuo, jog juose yra įmontuota sistema, kurios dėka aparatas visuomet pasiruošęs kavos gaminimo procesui. Delonghi eco 310 turi 1,4 l vandens talpas, kurias galima nuimti, o kavą galite ruošti tiek iš jos tablečių, tiek iš jau sumaltos kavos. Yra galimybė reguliuoti garą, o iš plieno pagamintas vandens šildytuvas užtikrina ilgą kavos aparato tarnavimą.

Delonghi Lattissima EN 520

Delonghi latissima

Pabodo įprastinės išvaizdos kavos aparatai? Rinkitės naująjį Delonghi Lattissima EN 520. Su juo paruošite ne tik skanios juodos kavos, bet ir Cappuccino, Latte Macchiato ar tiesiog karštą pieną. Nedideli matmenys ir išskirtinis dizainas padės lengvai atrasti šio prietaiso vietą namuose.