Kava su delonghi kavos aparatais

Trevizas – miestas šiaurės rytų Italijoje, Venete. Čia įsikūrusi buitinės technikos kompanija, kuri gamina ir kavos aparatus  ‘‘DeLonghi“. Lietuvoje šiais aparatais prekiauja kavosdraugas.lt ir kitos įmonės.

„DeLonhgi“ – praktiški, vertinami už kokybę ir ilgaamžiškumą.

Išsiskiria  „DeLonghi Esam“ ir „DeLonghi EC“ linijos. „DeLonghi pasididžiavimas“ – kavos aparatas Delonghi „ECAM 25.452“. Su šiuo kavos aparatu vieno mygtuko paspaudimu pasigaminsite ne tik Espresso ir juodą kavą, bet ir Latte, Latte machiatto, Kapučino ar tiesiog karštą pieną. Aiškiai išdėstyti kavos gėrimų pasirinkimo mygtukai bei tekstinis ekranas padės lengvai valdyti kavos aparatą. Integruotos automatinės skalavimo ir nukalkinimo procedūros.  Tai vienas iš praktiškesnių, bet ir brangesnių „DeLonghi“ aparatų. Jo kaina apie 1300 eurų. Yra girninė kavamalė. Galima gaminti  kavą įvairiaus dydžio puodeliuose. Tinka ir malta, ir pupelių kava. Kapučino irgi paigamnsite, kada panorėsite. Reguliuojamas kavos rupumas ir stiprumas, vandens temperatūra. Yra kavos puodelių skaitiklis, išimamas vandens rezervuaras.

Tačiau yra tokių pat praktiškų, bet pigesnių “DeLonghi‘.

delongi-ecam-23.210Kavos aparatas“ DeLonghi ECAM 23.210 W“ kainuoja apie 550 eurų, t.y. beveik perpus mažiau, o privalumų turi daug. Tai  šildomas kavos puodelių padėklėlis, kapučino sistema, temperatūros reguliavimas ir daug kitų. Vienas iš jų – išankstinis kavos sudrėkinimas stipresniam aromatui išgauti.  Veikia energijos taupymo ir budėjimo režimai,  automatinės nukalkinimo ir skalavimo programos. Ekranas su simboliais.

DeLonghi EC 155“ galima įsigyti, nesumokėjus nei 130 eurų, bet jis yra pusiau automatinis. Tiesa, labai kompaktiškas ir pakankamai galingas  (1100 W). Kapučino funkcija skirta pieno suplakimui su garu bei oru, ko pasekoje gaunama tiršta puta.  Nerūdijančio plieno  rezervuaras, termostatas kavai ir garui,  jungiklis su šviesos indikatoriumi, mygtukas vandens įkaitinimui ir kavos ruošai, šviesos indikatorius su užrašu “OK”, signalizuojantis apie prietaiso pasiruošimą darbui, nuimamas padėklas – didelis patogumas naudotojui.

Kavą galima gaminti tiek su malta kava, tiek su  kapsulėmis.

delongi-ec-820Visi EC linijos „DeLonghi“ yra pigesni. Jie mielai perkami tiek interneto parduotuvėse, tiek iš platintojų. Populiarus „DeLonghi EC 820 B‘.  Idealus esspresso kavos aparatas, skirtas tiems kavos mėgėjams, kurie ne tik mėgsta kavą, bet ir mėgsta ją gaminti. Šiame aparate kava gaminama iš maltos kavos arba kavos tablečių. Galima pasigaminti 1 arba 2 puodelius Espresso ir juodos kavos bei susiplakti pieno putą kavos gėrimui su pienu. Dėl dviejų atskirų termostatų garui ir vandeniui greičiau paruošite kavą ir susiplaksite pieną. “Self-priming” sistemos dėka aparatas visuomet pasiruošęs darbui.

Galingumas 1450 W. Dėl didesnio galingumo lengviau susiplakama  pieno puta. Aparato kaina apie 200 eurų.