Kavos aparatai puikiai reprezentuoja biurą

Kavos aparatai reprezentuoja biurą. Tai labai svarbu versle, nes taip kuriamas įstaigos ar organizacijos įvaizdis. Gerą kavos aparatą ypač svarbu turėti tai bendrovei, kur apsilanko daug klientų.  Deja, daugelyje įstaigų įprasta kavą plikyti, kas užima daug laiko, o jo ne visi turi. Kad kavos gaminimo procesas virstų ne laiko gaišimu, o malonia pertraukėle darbe, biurams patariama rinkti tokius kavos aparatus, kurie veikia tyliai ir nekelia triukšmo.

Biurui puikiai tiks „DeLonghi ESAM 4000“ kavos aparatas su elektroniniu valdymu. Svarbiausia, kad nereikia sukti galvos, iš ko virti kavą, nes tinka ir malta, ir pupelės. Vienu metu galima paruošti du puodelius norimo stiprumo kavos. Kavamalė veikia tyliai, kavos puodeliai šildomi. Yra nukalkinimo, praplovimo  automatinės programos. Nedideliam biurui tai – geras pasirinkimas. Kavos procesas užtrunka vos keliasdešimt sekundžių.

Biuruose populiarūs „DeLonghi“ kavos aparatai, ypač tie, kurie turi skystųjų kristalų sensorinį ekranėlį, leidžiantį nustatyti ir kavos temperatūrą, ir vandens kietumą. Ekranas parodo viską, kas vyksta gaminant kavą, tad nieko daryti nereikia. Labai svarbi greito garo sistema, kad vienu metu būtų galima ruošti ir Espresso, ir kapučino , nes biuro svečių skoniai, renkantis kavą, būna

skirtingi. Vieni geria tik balintą, kiti – tik tamsią. „DeLonghi“ aparatai būna budėjimo režime, turi kavamales su keliolika malimo lygių, gali suskaičiuoti, kiek kavos puodelių reikia pagaminti, kontroliuoja elektrą ir ją taupo.

Verslininkams prieš perkant kavos apartą biurui patariama atsakyti į keletą klausimų: kokios kavos reikia, kiek apytikriai puodelių per dieną bus išgeriama, kas aparatą prižiūrės? Svarbu atkreipti dėmesį, kokios yra kavos, vandens, tirščių talpos. Namams reikia mažesnių, biurams – didesnių.

Automatiškai negalima stengtis padaryti daugiau nei aparatas per dieną sugeba. Biurams patariama rinktis ir brangoką (kainuojantį per 1400 eurų) Delonghi esam 6620 kavos aparatą.  Galima nustatyti penkių lygių kavos stiprumą, programavimas – skatmeninis. Greitai mala ir padaro norimo karštumo kavą, pupelių sumala tiksliai tiek, kiek reikia. Elektroninis valdymas, garso signalas, pateikiantis informaciją ir kitos funkcijos leis taupyti biuro laiką ir greitai patiekti klientams skanią aromatingą kavą.

Verslininkams reikia atsakyti ir dar vieną klausimą: pirkti ar nuomoti kavos aparatą? Geras kavos aparatas, skirtas specialiai biurui, gali kainuoti iki 3 tūkstančių eurų, o nuoma — iki 100 per mėnesį. Kuo daugiu žmonių naudojasi aparatu, tuo trumpiau jis tarnauja. Nuomojančios aparatą įmonės techniškai jį prižiūri. Verta paskaičiuoti, kur išlošiama, o kur pralošiama.

Jau ketveri metai biurams kavą tiekia bendrovė „Oficeday“. Pasak bendrovės vadovų, pardavimai išaugo daugiau nei perpus. Sustiprėjo susidomėjimas kavos aparatais. Kava perkama malta. Paruošta kavos aparatu, ne taip kaip užlikyta vandeniu,  turi mažiau nuosėdų arba jų visai nėra. Populiarios ir arabikos pupelės. Tiekiama Profesionali kava, kurios nėra prekybos centruose. Kiekvienas biuras gali išsirinkti tokią kavą, kokią darbuotojai ir klientai labiausiai mėgsta. Svarbu turėti gerą automatinį kavos aparatą ir juo tinkamai naudotis bei prižiūrėti.